EUR 350.000,- k.k.
WAT EEN LEUK BENEDENHUIS MET ORIGINELE JAREN ‘30 DETAILS en ZEER RUIME TUIN!
In de geliefde Amsterdamse Buurt mogen wij te koop aanbieden deze fraaie en zeer ruime benedenwoning met heerlijk achtertuin op het ZUIDOOSTEN met ACHTEROM.
Op zoek naar een ruime, slim ingedeelde, en praktische benedenwoning met GEWELDIGE TUIN en TWEE SLAAPKAMERS? Dan is dit een zeer geschikt appartement!
Via de voortuin komt u in de vestibule en in de gang, apart toilet, royale woonkamer-en-suite met erker aan de voorzijde, open keuken met inbouwapparatuur, deur en openslaande deuren naar de heerlijke ruime en brede achtertuin met achterom. Achterin in de tuin staat een vrijstaande houten berging. Via de gang toegang naar de beide slaapkamers en de royale badkamer met wastafelmeubel, ligbad en de aansluiting voor de wasmachine en droger.
Komt u een kijkje nemen?
INDELING:
Parterre: entree, hal, toilet, woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin. Moderne keuken welk open is en voorzien van inbouwapparatuur. Twee slaapkamers aan de achterzijde. Badkamer met ligbad en wastafelmeubel. Erg fijne tuin op ZUIDOOSTLIGGING met ACHTEROM.
ALGEMEEN:
* Woonoppervlakte ca. 72 m², inhoud ca. 241 m³
* Bouwjaar 1935
* Voorzien van houten kozijnen en deels dubbel glas
* CV-ketel Intergas uit 2009
* Ideale ligging op loopafstand van de binnenstad en de uitvalswegen
* Actieve VVE, KVK ingeschreven, gezamenlijke opstalverzekering en MJOP.
* Maandelijkse bijdrage aan de VVE bedragen thans € 70,--.
* Oplevering in overleg
Plattegronden
Om de PDF te openen heb je Adobe Reader nodig. Dit programma kun je hier downloaden.
© 2021 Wat een leuk huis makelaars & taxateurs
Ontwerp & techniek: Opzet