Peltenburgstraat 37 - Haarlem

Peltenburgstraat 37 | Haarlem | foto 1
Nieuw!
Peltenburgstraat 37 | Haarlem | foto 2
Peltenburgstraat 37 | Haarlem | foto 3
+47

€ 850.000,- k.k.

te koop

Appartement uit 2014
121 m2 wonen
3 kamers
2 slaapkamers
Energielabel A

Peltenburgstraat 37

Haarlem

€ 850.000,- k.k.

te koop

Omschrijving

Schitterend en royaal 3-kamerappartement (121 m²) uit 2014 met twee balkons en een eigen parkeerplaats op een toplocatie in Haarlem met uitzicht op het Spaarne!

Bent u op zoek naar ultiem wooncomfort, zeeën van ruimte en veel licht? Dit moderne en uitstekend onderhouden appartement uit 2014, gelegen aan de Peltenburgstraat 37 te Haarlem, biedt met maar liefst 121 m² woonoppervlakte alles wat u zoekt. Met een royale living, twee fijne balkons, een inpandige berging en uniek: eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeerkelder, is dit de perfecte plek om direct te gaan genieten. Er is tevens een mogelijkheid om een tweede parkeerplaats te kopen. De parkeerplaatsen liggen naast elkaar en er is een mogelijkheid om een laadpaal te installeren via de VVE.

De highlights van de woning:

• 121 m² puur woongenot: Een zeer royaal en praktisch ingedeeld appartement met een hoogwaardig afwerkingsniveau.
• Lichte en royale woonkamer: Dankzij de grote raampartijen geniet u hier de hele dag van een prachtige lichtinval en een heerlijk vrij gevoel met uitzicht op het Spaarne!
• Heerlijk buitenleven: De woonkamer geeft direct toegang tot het eerste, ruime balkon. Daarnaast beschikken beide slaapkamers over een eigen toegang tot het tweede balkon.
• Moderne open keuken: Volledig geïntegreerd in de leefruimte en voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur en spoeleiland.
• Twee comfortabele slaapkamers: Rustig gelegen en beide direct grenzend aan het tweede balkon.
• Luxe badkamer: Uitgerust met een comfortabele inloopdouche, een dubbele wastafel, opbergruimte, een tweede toilet én een bidet.
• Eigen parkeerplaats: Nooit meer zoeken naar een plek; u parkeert comfortabel op uw eigen plek in de afgesloten parkeerkelder. U kunt een tweede parkeerplaats bij kopen
voor € 25.000,-
• Veel bergruimte: Voorzien van een handige aparte wasruimte/berging in de woning én een extra inpandige berging in het complex.
• Praktische extra's: Naast het toilet in de badkamer is er een apart gastentoilet in de hal aanwezig.

Indeling:

Bij binnenkomst in de ruime hal heeft u toegang tot het moderne gastentoilet en de praktische wasruimte/berging met witgoedaansluitingen. De centraal gelegen, complete badkamer is van alle gemakken voorzien, waaronder een inloopdouche, dubbele wastafel, tweede toilet en een bidet. In het appartement bevinden zich twee goed bemeten slaapkamers. Uniek is dat beide kamers toegang hebben tot het tweede balkon.

De royale woonkamer met aangrenzend balkon vormt het hart van de woning. De grote raampartijen vallen hier direct op en zorgen voor een geweldige lichtinval. De open keuken sluit naadloos aan op de eethoek en is de ideale plek voor gezellige avonden met vrienden of familie.

In de onderbouw van het complex heeft u de beschikking over een eigen inpandige berging en een privé-parkeerplaats. Er is een extra parkeerplaats te koop voor € 25.000,-.

Ligging:

Het appartement is ideaal gelegen in Haarlem. Op loop- of korte fietsafstand van het gezellige historische centrum, winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen. Bouwjaar 2014 betekent bovendien: optimale isolatie, energielabel A-comfort, energiezuinig wonen en weinig onderhoud!

Kortom: een instapklaar, modern en zeer riant appartement met het unieke luxe voordeel van een eigen parkeerplaats. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging!

Algemeen:
- Woonoppervlakte 121 m2
- Bouwjaar 2014
- inclusief 1 parkeerplaats in parkeerkelder , extra parkeerplaats te koop voor € 25.000,-
- kosten VVE Toren bedragen € 270,49 per maand
- kosten VVE Parkeergarage( 2 plekken) bedragen € 62,96 per maand
- Warm water en verwarming via CV ketel (2014)
- Oplevering in overleg
- Gebruikelijke verkoopclausules van toepassing, raadpleegt u hiervoor onze brochure.

Kenmerken

Objecttype
Appartement
Bouwjaar
2014
Ligging
Aan water, In woonwijk
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, Glasvezel kabel
Soort appartement
Portiekflat
Kenmerk appartement
Appartement
Verdieping
2
Parkeer faciliteit
Betaald parkeren, Op eigen terrein
Parkeer capaciteit
1

Aanvaarding

Vraagprijs
€ 850.000,- k.k.
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Dagen te koop
1

Staat

Onderhoud binnen
Goed tot uitstekend
Onderhoud buiten
Goed tot uitstekend

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal Woonlagen
1

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlak
121 m2
Garage
12 m2
Overige inpandige ruimte
0 m2
Buitenruimtes
17 m2
Externe bergruimte
3 m2
Inhoud
378 m3

Energie

Energielabel
A
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
CV ketel
Warm water
CV ketel
CV ketel type
Nefit
CV ketel bouwjaar
2014

Tuin

Soort tuin
Geen tuin

Plattegronden

Locatie

Downloads

Woningbrochure

Deel deze woning

Heb je interesse in deze woning?

We vertellen je graag meer over de mogelijkheden van dit huis. Bel me gerust voor meer informatie of plan een bezichtiging.

Bel me Plan bezichtiging
logo NVM makelaar
Jorrit Otte
Jouw NVM makelaar
Jorrit Otte - NVM Makelaar Taxateur