Pieter Kiesstraat 17
Haarlem
€ 650.000,- k.k.
te koop
Omschrijving
LEUK EN IDEAAL GELEGEN EINDWONING MET EEN NAAST DE WONING GELEGEN BERGING EN EEN ZONNIGE BREDE ACHTERTUIN OP HET ZUID-OOSTEN.
Wat een leuk huis! Echt de moeite waard om er je eigen paleisje van te maken. Het is licht, ruim, de ligging is ideaal het biedt volop mogelijkheden. De naast de woning gelegen royale berging (ca 15 m2) is ideaal voor je fiets, bakfiets of je kunt je eigen hobbyruimte maken. De achtertuin is maar liefst ruim 8 meter breed en 10.50 diep en is oa via de berging en de woning bereikbaar. Woning dient weer te worden aangepast naar de eisen van deze tijd maar dat is meer dan de moeite waard! Leuk helemaal naar je eigen smaak en behoefte.
Indeling;
Begane grond; entree, hal/gang met diverse kasten en het toilet, ruim bemeten woonkamer, nette keuken vv enige apparatuur.
1e verdieping; overloop, zeer royale badkamer met een 2e toilet, ligbad, douche en wastafel, 3 slaapkamers.
Vliering over de volle breedte van de woning.
Goed om te weten;
-ca. 108 m2 woonoppervlak op 160 m2 eigen grond
-woning behoeft modernisering
-fraaie sprekende voorgevel in een leuke straat om de hoek van het bruisende centrum
-begane grondvloer uitgevoerd als een renovatievloer
-naastgelegen is er een berging/opslag
-dakpannen en goten in 1996 vernieuwd, dak is geïsoleerd
Kenmerken
- Objecttype
- Woonhuis
- Bouwjaar
- 1895
- Ligging
- In woonwijk
- Voorzieningen
- Glasvezel kabel
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning
- Type woonhuis
- Eindwoning
- Parkeer faciliteit
- Parkeervergunningen
- Dak type
- Mansardedak
- Dak materialen
- Pannen
Aanvaarding
- Vraagprijs
- € 650.000,- k.k.
- Status
- Beschikbaar
- Aanvaarding
- In overleg
- Dagen te koop
- 0
Staat
- Onderhoud binnen
- Redelijk tot goed
- Onderhoud buiten
- Redelijk tot goed
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
- Aantal badkamers
- 1
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlak
- 108 m2
- Perceel
- 160 m2
- Overige inpandige ruimte
- 15 m2
- Buitenruimtes
- 0 m2
- Externe bergruimte
- 0 m2
- Inhoud
- 460 m3
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbelglas
- Verwarming
- CV ketel
- Warm water
- CV ketel
- CV ketel type
- Intergas
Tuin
- Soort tuin
- Achtertuin
- Staat
- Normaal
- Hoofdtuin
- Achtertuin
- Oppervlak hoofdtuin
- 85 m2
Foto's
Plattegronden
Locatie
Deel deze woning
We vertellen je graag meer over de mogelijkheden van dit huis. Bel me gerust voor meer informatie of plan een bezichtiging.
Bel me Plan bezichtigingJouw NVM makelaar
Woningen in de buurt
Bekijk dit huis
Oranjeboomstraat 42
Haarlem
Bekijk dit huis
Tetterodestraat 40RD
Haarlem
Bekijk dit huis
Antoniestraat 1
Haarlem
Zoek je toch iets anders?
Wat voor een huis je ook zoekt, wij helpen je graag bij het vinden van jouw ideale thuis.
Onze deskundige en ervaren makelaars hebben uitgebreide kennis van de Haarlemse vastgoedmarkt en zijn goed op de hoogte van recente ontwikkelingen en trends. Ze staan klaar om je te begeleiden bij het vinden van jouw droomwoning.
Of je nu een starter bent, een gezin wilt stichten, wilt investeren in vastgoed of op zoek bent naar een seniorenwoning, we hebben de expertise om je te helpen bij elke stap van het proces.
Bij Hugtenburg & de Vries streven we ernaar om je te voorzien van alle benodigde informatie en ondersteuning, zodat je weloverwogen keuzes kunt maken. We luisteren naar je wensen, stellen gerichte vragen en bieden op maat gemaakte oplossingen die aansluiten bij jouw specifieke situatie.
Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe we je kunnen bijstaan in de zoektocht naar jouw perfecte huis in Haarlem.
Contact






































